fbpx
MENU

Kim jestem…


        Mam na imię Radek – Tony Szczęścia to projekt, któremu poświęcam większość mojego czasu. Fotografię uwielbiam od zawsze. Jako nastolatek zacząłem fotografować wszystko co mnie otacza. Z biegiem czasu wybrałem kierunek, w którym się rozwijam – jest nim fotografia ślubna.

       Lubię być w centrum wydarzeń, fotografować szczęśliwych ludzi, otaczać się pozytywną energią. Wkładam więc w swoją pracę fotografa ślubnego maksimum energii, doświadczenia i serca . W pewnym momencie mojego życia pasja przekuła się w profesjonalną działalność zawodową, którą z entuzjazmem realizuję.


fotograf slubny tychy

      Do każdego zlecenia fotograficznego podchodzę indywidualnie. Zaręczam, że nie przychodzę na żaden ślub „odbębnić roboty”. Praca z aparatem w ręku przynosi mi mnóstwo radości szczególnie kiedy realizuję dla Was reportaż ślubny – pamiątkę na długie lata. Wybór fotografa ślubnego to ważna decyzja. Dzięki niemu wspomnienie dnia ślubu zostanie zapisane na dłużej.

      Jeśli po przejrzeniu mojego dorobku fotograficznego stwierdziliście, że percepcja kadru, kolorystyka oraz styl moich reportaży ślubnych jest bliska Waszej wizji to zapraszam do kontaktu. Na pewno znajdziemy wspólny język.


Fotograf ślubny
Radosław Kozieł

ZAMKNIJ