fbpx
MENU

Fotograf ślubny Piekary Śląskie? Świetnie, jestem tutaj żeby Wam pomóc! Fotografią zajmuje się od kilku ładnych lat. Do swojej pracy podchodzę z entuzjazmem. Uwielbiam pracować z aparatem w ręku! Każdy reportaż ślubny jest dla mnie nowym wyzwaniem. Staram się aby każy reportaż fotograficzny był wyjątkowy. W zakładce strony o nazwie galeria znajdziecie pełne reportaże ślubne, w których opowiadam historię ślubu od przygotowań aż po sesję plenerową. Kliknij tutajZobacz poziom moich prac:


Fotograf ślubny Piekary Śląskie

Fotografia ślubna Piekary Śląskie – materiał gotowy już w 60 dni.


Wiem jak stresującym wydarzeniem jest planowanie ślubu. Mnóstwo rzeczy na głowie takich jak wybór sali weselnej, sukni ślubnej, garnituru, kwiatów, samochodu, filmowca. Łatwo można się pogubić w tym wszystkim :). Pracując z Parą Młodą zawsze staram się pomóc swoim doświadczeniem a Pary Młode zawsze mogą liczyć na bezproblemowy kontakt ze mną. Reportaż ślubny, który dla Was zrealizuję oddaje gotowy już 30 dni po Waszym ślubie. Myślę że jest to dużą zaletą bo wiem jak bardzo jest on wyczekiwany przez nowożeńców.


Fotograf ślubny Piekary Śląskie

Fotografia ślubna Piekary Śląskie – oferta


W zakładce oferta znajdziecie trzy pakiety do wyboru. Pierwszy z zawiera pełny reportaż ślubny z krótką sesją plenerową tego samego dnia. Co to oznacza? Oznacza to, że w dniu wesela najczęściej w godzinę zachodu słońca wymkniemy się z sali weselnej na około 20-30 minut aby zrealizować sesję plenerową. Będzie to chwila dla Was, na złapanie oddechu, moment na pobycia razem choć przez chwilę w ten zwariowany dzień :). Brzmi świetnie, nie prawda?


Fotograf ślubny Piekary Śląskie

Fotograf na wesele – Piekary Śląskie


Oczywiście jeśli marzy Wam się opcja ślubnej sesji plenerowej w wybranym przez Was miejscu – nie ma problemu. Realizuję je z pełnym zaangażowaniem! Kocham kreatywne pary, jeśli wiecie czego oczekujecie na pewno uda nam się osiągnąć niesamowite efekty! Dla Par Młodych, które wahają się przed wyborem miejsca na plener ślubny – służę poradą – znam tych miejsc wiele. Ok mamy to – świetny reportaż ślubny, niesamowita sesja plenerowa ale co dalej? Tutaj przychodzą do Was z propozycją pięknych albumów ślubnych. Jak one wyglądają? Sprawdzicie pod tym linkiem albumy ślubne Zapraszam Was również do nawiązania ze mną kontaktu w zakładce kontakt lub przez mój profil na instagramie. Trzymajcie się ciepło.


Fotograf ślubny Piekary Śląskie


Zapytaj o wolny termin


Zobacz także inne artykuły:

ZAMKNIJ