fbpx
MENU

Fotograf na wesele – niezapomniane ujęcia.

Kiedy pasja staje się sposobem na życie, człowiek jest szczęśliwy, a to, co robi, dąży do perfekcji. Fotografią interesuję się praktycznie odkąd pamiętam. W pewnym momencie jeszcze będąc nastolatkiem, zacząłem robić zdjęcia niemal non stop wszystkiemu, co znajdowało się w moim otoczeniu. To wtedy małymi krokami rozpocząłem też powoli kształtować swój styl, a po pewnym czasie ukierunkowałem działania. TonySzczęścia, czyli nastrojowa fotografia ślubna w moim wydaniu jest projektem, któremu poświęcam większość czasu. Zamieniam swoją pasję, miłość do fotografii, reportażu ślubnego w profesjonalne działania zawodowe, dzięki którym powstają niezapomniane ujęcia.


fotograf na wesele
fotograf na wesele

Dobry fotograf na wesele powinien łączyć wiele cech, dzięki którym jest w centrum fotografowanych wydarzeń i je uwiecznia, a jednocześnie staje się niewidoczny dla Młodych i gości, którzy cieszą się swoim towarzystwem i szczęściem. To nie profesjonalny i drogi sprzęt decyduje o kompetencjach, ale doświadczenie, umiejętne spojrzenie i kompozycja kadru, wyczucie właściwej chwili, by ją uchwycić, naciskając spust migawki. Oczywiście odpowiedni aparat fotograficzny oferujący zdjęcia o doskonałej rozdzielczości, jasne obiektywy mające wyjątkowy rysunek czy lampy do doświetlenia także są ważne, ale tylko w dobrych rękach pozwalają na wykonanie niezwykłych zdjęć.Aby wybrać fotografa na wesele i ślub najlepiej korespondującego z gustami, bez wątpienia trzeba poznać jego dotychczasowy dorobek. Strona internetowa z galerią czy drukowane portfolio i rozmowa to szansa na zaznajomienie się z podejściem fotografa do kadrów, kolorystyki, stylu, a także konkretnej oferty. Dzięki temu możesz po prostu poczuć, czy takie właśnie zdjęcia będą odpowiednie. Ważne, by osoba wykonująca zdjęcia podchodziła do swojego zajęcia w sposób w pełni indywidualny, z uwzględnieniem potrzeb młodej pary. Wybór fotografa na ślub i wesele jest najczęściej decyzją podejmowaną pierwszy raz w życiu, a determinuje utrwalenie pamiątek być może na wiele pokoleń.


fotograf na wesele
fotograf na wesele

Fotograf na wesele – cena

Kiedy dochodzi do wyboru fotografa na wesele, z pewnością ważne będą również ceny profesjonalnych usług. Oczywiście to nie one powinny jako jedyne wpływać na decyzję, jednak przy wahaniu mogą stanowić ostateczny powód nawiązania współpracy z danym fotografem. Fotografii poświęcam większość swojego czasu, a wszelkie związane z nią usługi wykonuję w sposób w pełni profesjonalny. Propozycję usług dostosowuję do potrzeb moich klientów, po szczegóły zapraszam na stronę Oferta, gdzie znajdują się dostępne pakiety. Cena za usługi wykonywane jako fotograf na wesele zależy od ich zakresu. Jeżeli chcesz szybko poznać szczegóły, zapraszam do kontaktu, który jest możliwy przez formularz w sesji Kontakt.


fotograf na wesele
fotograf na wesele

Czy cena za profesjonalny reportaż ślubny i sesje musi być wygórowana? Niekoniecznie, wszystko zależy od składowych pakietu, na jaki się decyduje. Cennik za moje usługi staram się ustalać na takim poziomie, by obydwie strony były usatysfakcjonowane. Całkowita kwota zwykle nie jest tak wysoka, jak mogłoby się wydawać. Praca fotografa na wesele nie kończy się na wyjściu z sali weselnej, tak naprawdę to dopiero początek wielu godzin wyboru i obróbki fotografii, nadania im ostatecznego szlifu. Przygotowanie odbitek, albumu czy innych elementów bazujących na wykonanych fotografiach jest bardzo staranne, z dbałością o najdrobniejsze detale. Wszystko po to, aby pamiątka fotograficzna ze ślubu była tym, do czego z uśmiechem na twarzy wraca się przez całe życie.fotograf na wesele

Fotograf na wesele Śląsk

Śląsk pełen jest wyjątkowych miejsc, gdzie przyjęcie weselne może mieć cudowną oprawę, a sam ślub stać się niezapomnianym wydarzeniem. Sprawdź na przykład artykuł ślub i wesele w Restauracji Umami, gdzie znajdziesz krótki fotoreportaż z takiego wydarzenia, wraz z opisem sali. To restauracja, która eleganckim wystrojem oraz nastrojowym otoczeniem idealnym na szybki plener zachwyca uczestników uroczystości. Miłośnicy wielkich przyjęć o wystawnym charakterze w spokojnej okolicy docenią także wnętrza przepięknej Sali Pałacowej nieopodal Częstochowy. W artykule znajdziesz moje zdjęcia z wyjątkowego przyjęcia ślubnego, poznasz detale tego miejsca, eleganckie aranżacje przestronnych wnętrz.
Reportaże ślubne wykonuję na Śląsku – fotograf ślubny Katowice, Gliwice, Częstochowa, Bielsko-Biała, Sosnowiec czy Zabrze oraz mniejsze miejscowości to moja specjalność. Ten teren jest mi bliski, a dzięki znajomości najpiękniejszych zaułków wiem, jak uchwycić czar miłości nowożeńców nadając kadrom specjalny charakter. Oprócz tych okolic nic nie stoi na przeszkodzie w dojeździe do innych miejsc w południowej części Polski, jestem otwarty na różne propozycje, z pewnością dojdziemy do porozumienia. Niepowtarzalny plener w ukochanych górach, czy nawet nastrojowe chwile w sesji nad morzem? Realizacja fotograficznych marzeń nie jest mi obca. Fotograf na wesele powinien cechować się pewną elastycznością, a ja każde ze zleceń i reportaży ślubnych, jakie wykonuję, jest dla mnie wyjątkowe.


Twój FOTOGRAF ŚLUBNY TonySzczescia.pl


POROZMAWIAJMY

ZAMKNIJ