fbpx
MENU

Fotograf ślubny Czeladź – zdjęcia ślubne o jakich marzysz.


Fotograf ślubny Czeladź, który oferuję gotowy reportaż ślubny już w 30 dni od daty Waszego ślubu. Darmowe ujęcia z drona podczas dnia wesela i sesji plenerowej? Poświęć minutkę i zapoznaj się z tym co oferuję w fotografii ślubnej Czeladź. Przeglądając tą stronę dowiesz się najważniejszych informacji na temat fotografii, której szukasz. Wyjaśnię ile i za co zapłacisz korzystając z moich usług fotografa ślubnego Czeladź.


Sprawdź czy moje zdjęcia odpowiadają Waszym oczekiwaniomFotografia ślubna Czeladź


Jeśli dotrwaliście do tego miejsca zapewne interesuje Was oferta. Od czego zacząć? Na co zwrócić uwagę? Jaki jest orientacyjny koszt? Jak zarezerwować termin? Na te i wiele innych pytań odpowiem.
 • Od czego zacząć?
  • Zachęcam Was do przejrzenia mojego dorobku fotografii ślubnej, który znajduje się pod tym linkiem: GALERIA. Na tej podstawie ocenicie czy podobają się Wam moje fotografie ślubne. Jeśli tak – świetnie – możemy porozmawiać o innych aspektach.

 • Na co zwrócić uwagę?
  • Przy wyborze fotografa powinniście zwrócić uwagę na jego doświadczenie w zawodzie oraz ilość wykonanych reportaży ślubnych. Zapytać czy posiada on oficjalne pozwolenie kurii na wykonywanie zdjęć podczas ceremonii ślubu. Osobiście posiadam takie zezwolenie wydane przez kurie sosnowiecką. Zwróćcie także uwagą na takie podstawowe rzeczy jak: posiadany sprzęt, opinia czy też legalność działalności.

fotograf ślubny czeladź

 • Jaki jest orientacyjny koszt?
  • Niestety niemożliwością jest podanie “sztywnej” ceny za usługę fotografowania wesela oraz ślubu. Każdy pakiet różni się zakresem usługi a co za tym idzie także ceną. Mogę jednak wspomnieć że podstawowy pakiet zaczyna się w granicach 2,700 zł a najbardziej rozbudowany zawierający sesję poślubną w inny dzień niż ślub oraz albumy około 5-7 tyś. zł. Zapytaj o dokładną cenę a ja jako fotograf ślubny Czeladź wyślę dokładną wycenę w szybkim czasie. Możesz to zrobić klikając w przycisk poniżej.


 • Jak zarezerwować termin?
  • Rezerwacja terminu następuje po wpłacie zadatku oraz podpisaniu umowy. Dlatego nie traćcie czasu i zapytaj mnie czy Wasz termin wesela jest jeszcze dostępny. Będzie mi niezmiernie miło porozmawiać z Wami o planach zwianych z dniem ślubu. Możecie to zrobić klikając w poniższy przycisk.

fotograf ślubny czeladź


Fotografia ślubna Czeladź – magia wspomnień

Jeśli macie pytania dotyczące fotografii ślubnej w Czeladzi służę pomocą. Dzwoniąc do mnie postaram się wyjaśnić wszystkie aspekty związane z organizacją ślubu. Możecie liczyć na wsparcie w wyborze DJ’a czy też kamerzysty. Zbierając doświadczenie przez lata mogę wyrazić opinię na temat konkretnych sal weselnych czy też restauracji. Zapraszam również na facebook oraz instagram.


POROZMAWIAJMY


fotograf ślubny czeladź

ZAMKNIJ