fbpx
MENU

Sala Pałacowa – Wręczyca Wielka


Sala Pałacowa usytuowana jest 15 min drogi od Częstochowskiej Jasnej Góry oraz 8 minut od autostrady krajowej A1. Mieści się we wsi Wręczyca Wielka. Fakt ten czyni ją świetnym miejscem do organizacji wesela nawet gdy zapraszamy gości weselnych z dalekich stron Polski. Łatwość dojazdu oraz umiejscowienie oceniam na duży plus. Jeśli masz dość zgiełku dużych miast oraz cenisz sobie spokój – Sala Pałacowa będzie idealnym rozwiązaniem. 


sala pałacowa
sala pałacowa
sala pałacowa

Sala Pałacowa – Rozmieszczenie


Przed salą weselną jest ogromny parking, który bez trudu pomieści samochody przyjezdnych. Nie musicie martwić się również o dojazd dla ewentualnego autokaru/busa z Waszymi gośćmi. 

Przy wejściu na salę po lewej stronie mieści się małą szatnia gdzie mamy możliwość zostawić swoją odzież wierzchnią. Po prawej strefa “relaksu”. Kilka foteli, kanapa – jednym słowem super miejsce na krótką pogawędkę z dawno niewidzianym członkiem rodziny. Osobiście jako fotograf ślubny wykorzystuję to miejsce także do sesji rodzinnej – nie ma lepszej pamiątki ślubnej niż zdjęcia z najbliższymi.


sala pałacowa
sala pałacowa
sala pałacowa

Po przejściu kilku kroków w głąb wchodzimy na główną salę weselną. Pierwsze co rzuca nam się w oczy to wielki, wiszący żyrandol na środku sali. Punkt charakterystyczny tej sali – buduję niesamowity klimat w szczególności w godzinach wieczornych. Jak widzicie na załączonym zdjęciu ślubnym wykorzystałem to miejsce na zdjęcie grupowe z powodu złej aury pogodowej na zewnątrz budynku. No cóż – niestety nie zawsze traficie na słoneczną pogodę w dzień ślubu.


sala pałacowa

Pałacowa sala pomyślała także o miejscu dla zespołu weselnego lub też DJ’a. Domyślam się, że każdy muzyk będzie zadowolony z warunków dla niego przygotowanych. Akustyka sali w mojej amatorskiej opinii jest co najmniej dobra. 


sala pałacowa
sala pałacowa
sala pałacowa

Schody widoczne po prawej stronie prowadzą do pokojów usytuowanych na górze. Osobiście nie miałem okazji ich zobaczyć ale oceniając poziom sali weselnej jestem pewien, że nie rozczarujecie się wystrojem.


Sala Pałacowa – wystrój


Miejsca dla gości weselnych są przygotowane ze starannością. Zastawa jest schludna i ułożona według standardów. Żywe kwiaty umilą nam czas spędzony przy stoliku. Styl sali oceniłbym na “glamour”. Z informacji, które posiadam sala Brylantowa została oddana do użytku w sezonie ślubnym 2020. 


sala palacowa
sala palacowa

Sala Pałacowa – Obsługa


Obsługa sali weselnej to profesjonalnie przeszkolone osoby. Podczas wesela, dania serwowane są sprawnie i szybko. Nie ma mowy o ponadnormatywnym oczekiwaniu na swoją porcję. Brudne talerze po skończonym posiłku znikają równie szybko. Osoby pracujące w Sali Pałacowej to nie ludzie z przypadku. Przez cały czas gdy fotografowałem ślub w tym miejscu miałem wrażenie otaczającej aury profesjonalizmu. Szef kuchni spisywał się bardzo dobrze. Serwowane dania były smaczne i “pełne” smaku. Życzyłbym sobie fotografować tylko w takich miejscach jak to. 


sala palacowa
sala palacowa

Sala Diamentowa, Sala Brylantowa | Nowa alternatywa ?


Nie jest tajemnicą, że w pobliżu Wręczycy Wielkiej lub Częstochowy mamy mnóstwo miejsc działającej w branży ślubnej niemniej jednak wybór Sali Pałacowej to jeden z lepszych wyborów. Tak ważną decyzję jak wybór sali lub fotografa ślubnego powinniście podejmować samodzielnie. Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące opisywanego miejsca – nie krępujcie się- pytajcie śmiało. Korzystając z okazji chciałbym zachęcić Was również do zapoznania się z moimi reportażami ślubnymi, które znajdziecie pod tym linkiem [LINK]. Przejrzyjcie także zakładkę “Oferta” klikając w tutaj [LINK]. Nie zapomnijcie odwiedzić FACEBOOK oraz INSTAGRAM. Bądźcie zdrów i kto wie – być może do zobaczenia na Waszym ślubie.


sala palacowa

Zapytaj o wolny termin – fotografia ślubna

Warto przeczytać także:

ZAMKNIJ