fbpx
MENU

Fotografia Ślubna Tychy – o co zapytać?

Jeśli trafiliście na tą stronę zapewne szukacie odpowiedzi na pytania związane z fotografem ślubnym Tychy jak poniżej. Oszczędzając Wasz czas klikając w każdy z podpunktów zostaniecie przeniesieni od razu do danego tematu na tej stronie:fotografia slubna tychy

Fotograf Ślubny Tychy – Ile to kosztuje?


 • Czas pracy
  • Osobiście świadczę usługi w dwóch wariantach. Pierwszy z nich to oferta fotografii ślubnej ekonomiczna – 8 godzin pracy. Jest to pakiet dla osób, które planują zawęzić swój budżet weselny do minimum.
  • Opcja druga: nielimitowany czas pracy – tj. od przygotowań Państwa Młodych aż do oczepin (nie dłużej niż 00:30 w nocy)
  • Opcja trzecia to nielimitowany czas pracy w dniu ślubu od przygotowań do oczepin (nie dłużej niż 00:30 w nocy) oraz sesja plenerowa poślubna w innym dniu.

 • Z sesją poślubną czy bez?
  • Jak łatwo się domyślić opcja, która zawiera sesję w dzień ślubu jest opcją tańszą od pakietu z sesji plenerowej w innym dniu. Jako fotograf ślubny Tychy wychodzę na przeciw Waszym wymaganiom i przygotowałem ofertę, w której każdy znajdzie zakres usługi dopasowany do oczekiwań.

 • Z foto-albumem czy bez?
  • Koszt foto-albumu w rozmiarze 20×20 cm, który zawiera w sobie 20 rozkładówek (40 stron) to 470 zł. Album ten projektuje osobiście. Dobieram Wasze zdjęcia ślubne tak aby tworzyły pełną historię od przygotowań aż po sesję plenerową. Jeśli jesteście ciekawi jak wygląda album zapraszam do kliknięcia w pogrubione wyrazy oferta fotografa ślubnego – album.

 • Dojazd
  • Dojazd do okolic Tych wliczony jest w cenę każdego z pakietów. Najczęściej fotografuję w terenie południowej Polski m.in w takich miastach jak Rybnik, Piekary Śląskie, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Katowice, Tychy, Bielsko-Biała, Gliwice, Częstochowa, Wrocław, Kraków, Warszawa. Jednak nie ograniczam się tylko do tych rejonów. Dla Was pojadę na koniec świata. Koszt dojazdu powyżej 100 km to 1zł = 1 km.

fotograf slubny tychy

Ile wynosi zaliczka na rezerwację terminu?

Jak pewnie się domyślacie rezerwacja terminu usługi wymaga podpisania umowy oraz wpłacenia zadatku w wysokości 400 zł. Po tych czynnościach termin jest Wasz i macie pewność, że zjawie się osobiście na Wasz ślub w celu wykonania reportażu ślubnego. Czasami zadajecie mi pytanie czy mogę “przytrzymać” dla Was termin. Odpowiem wprost – nie robię tego ze względu dużego zainteresowania mną jako fotografa ślubnego Tychy szczególnie w miesiącach pełnego sezonu weselnego.Co dostaniemy w cenie pakietu?

 • 350 wyselekcjonowanych zdjęć z dnia ślubu
  • Podczas wesela wykonuję około 5000 zdjęć jednak dbając o to aby materiał, który otrzymujecie był wyjątkowy przeprowadzam selekcję zdjęć. Wybieram tzw. “perełki” – najlepsze zdjęcia. Układam z nich historię od przygotowań po oczepiny tak aby oglądało się ją z zaciekawieniem. Przykładam dużą wagę do detali i szczegółów bo przecież to one “budują klimat” wesela.

 • Dwa drewniane pendrivy z moim logo tonyszczescia.pl
  • Zawierają one cały reportaż ślubny, który dla Was stworzyłem.

 • 100 lub 150 zdjęć w formacie 15×23 (zależne od wybranego pakietu)
  • Odbitki te nie są marketowymi wydrukami, która wyblaknie po kilku latach a profesjonalnym produktem, który przetrwa wieczność a przecież o to nam chodzi aby uwiecznić tą chwile dla przyszłych pokoleń.

 • Galeria internetowa
  • Z doświadczenia fotografa ślubnego Tychy wiem jak ważną sprawą jest dzielenie się efektami naszej współpracy z rodziną i przyjaciółmi. Dzięki galerii internetowej jednym kliknięciem prześlecie wszystkie zdjęcia do wybranych osób.

 • Foto-album (opcjonalnie)
  • Zaprojektuje oraz zamówię go dla Was. Pozwólcie mi stać się reżyserem Waszej historii. Album, o którym wspominałem wyżej jest idealną oprawą fotografii ślubnej. Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda album zapraszam do zakładki oferta.

fotograf slubny w Tychach

Jak długo będziemy czekać na zdjęcia?

Gotowy materiał oddaję już 30 dni po Waszym ślubie. Świetnie, prawda? Wiem jak wyczekiwane są moje zdjęcia dlatego nie zwlekam z oddaniem materiału. Już dzień po ślubie zakasam rękawy i biorę się do pracy. Fotograf ślubny Tychy to moja praca na pełny etat dlatego oddaję się jej w 100%.Jaki poziom reprezentuję?

Strasznie ciężko mi mówić o mojej osobie jako fotografa ślubnego ale mogę podkreślić jedno – do swojej pracy podchodzę w pełni profesjonalnie. Dbam o bezpieczeństwo Waszych zdjęć. Jak? Otóż pracuję na aparatach, które w czasie wykonania zdjęcia robią kopię bezpieczeństwa na drugiej karcie pamięci. Po co to piszę? Po to abyście mieli świadomość, że powierzacie swoje wspomnienia osobie, która nie dopuści do utraty zdjęć. Zdjęcia zgrywane są na dwa oddzielne dyski zewnętrzne aby podczas niefortunnej awarii jednego z nich zdjęcia przetrwały na drugim dysku. Poziom moich praca prezentuje zakładka galeria oraz krótki film poniżej.Chcemy się spotkać lub rozważamy umowę on-line.

Trudnością jest wyjaśnienie wszystkich aspektów fotografii ślubnej w Tychach za pomocą jednego artykuły zatem jeśli macie dodatkowe pytania kontaktuje się ze mną za pomocą formularza kontaktowego. Zapraszam Was również do spotkania przy kawie lub videorozmowy. Będzie mi niezmiernie miło. Pamiętajcie – rozmowa taka jest darmowa i niezobowiązująca. Nie jestem typem człowieka, który usilnie “wciska” swoje usługi. Wierzę w to, że ludzie wrażliwi na piękno docenią moje zdolności fotograficzne i zechcą współpracować na stopie partnerskiej bo przecież swobodny klimat w dniu Waszego ślubu to must-have!

Oferuję możliwość podpisania umowy on-line. Często korzystam z tej opcji, ponieważ jest ona mega wygodna dla Was jak i dla mnie. W przypadku kiedy dzieli nas duży dystans to rozsądne wyjście.


fotograf slubny tychy

Fotograf Ślubny Tychy
Skąd bierze się cena tej usługi?

Na ten temat napisałem już artykuł “Ile kosztuje fotograf na wesele” Zachęcam do przeczytania. Opisuje w nim składowe, które tworzą cenę usług. Poruszam tematy takie jak prowadzenie legalnej działalności. Fakt ten chroni Was w świetle prawa jako konsumentów – czy warto ryzykować podjęcie współpracy z kimś kto nie widnieje w rejestrze firm? Na to oraz inne pytania znajdziecie odpowiedz na blogu.Szukamy pakietu foto-video.

Osobiście zajmuje się fotografią ślubna i świadczę usługi z tego zakresu. Robię to na czym znam się dobrze. Nie rozdwajam się podczas zlecenia na dodatkowe “krótkie filmiki” moim zdaniem nie tędy droga. Aby zrobić coś bardzo dobrze trzeba skupić się na tym w 100% bo przecież nie można zjeść ciastka i mieć ciastka ; ) Czy w takim przypadku nie możemy liczyć na film? Otóż współpracuję z kamerzystą, który ma podobny styl i kolorystykę do mnie. Prowadzimy dwie oddzielne firmy ale często realizujemy usługę foto-video razem. Napiszcie do mnie a wyślę ofertę. Zapraszam również na moje media społecznościowe Facebook oraz Instagram.


fotografia slubna tychy


Wasz FOTOGRAF ŚLUBNY Tychy TonySzczescia.pl


POROZMAWIAJMY


ZAMKNIJ