fbpx
MENU

Gratuluje! Właśnie znaleźliście jednego z topowych fotografów ślubnych w Mikołowie. Poświęćcie minutkę  i zapoznajcie się z pracami, które wykonałem na wielu ślubach nie tylko w naszych rejonach. Poniżej znajdziecie link do galerii, w której możecie zobaczyć wiele reportaży. Szukając fotografa ślubnego zwróćcie uwagę na jego doświadczenie i styl wykonywanych fotografii. Każdy z nas ma inny gust dlatego wybór idealnego usługodawcy leży w Waszych rękach. Oprócz fotografii ślubnej oferuję także sesję narzeczeńską, na której będziemy mieli się poznać i nawiązać nić porozumienia. W dalszej części tekstu poruszę takie aspekty jak cena, co otrzymacie w ramach pakietów oraz jak zarezerwować termin gdy jesteście już zdecydowani. Zapraszam.Zobacz krótki slideshow ślubny

https://www.youtube.com/watch?v=uDOZ-ehYzXg


Fotograf Ślubny Mikołów | Cena

Budżet weselny nie jest z gumy i mam tego świadomość dlatego zapraszam Was do skorzystania z przycisku “poproś o ofertę”, Wyślijcie zapytanie, w którym przekażecie mi dane takie jak data wesela, miejsce oraz oczekiwany zakres usługi. Obiecuję, że na odpowiedź nie będziecie czekać dłużej niż 24 h. Na koszt mojej usługi składa się wiele czynników. Pierwszym z nich jest czas spędzony podczas dnia ślubu. Fotograf ślubny Mikołów wyceniając usługę bierze pod uwagę także czy sesja plenerowa ma być wykonana w dniu ślubu czy innego dnia. Ważne też jest czy oczekujecie fizycznych materiałów takich jak odbitki, albumy, pendrivy czy wystarczające dla Was są jedynie pliki cyfrowe. fotograf ślubny Mikołów

Fotografia Ślubna Mikołów


  1. Pierwszy z pakietów zakłada moją pracę przez 8 godzin i jest to zdecydowanie najtańszy pakiet ślubny. To wy decydujecie w jakich godzinach będę pracował jednak koniec mojej pracy nie może być później niż godzina 22. Nazwijmy to pakietem mini dla naprawdę oszczędnych.

  2. Pakiet Fotografii Ślubnej Mikołów dwa to pakiet, w którym spędzę z Wami cały dzień od przygotowań aż po oczepiny. Możecie spodziewać się tutaj o wiele więcej fotografii z dnia śluby. To zdecydowanie najpopularniejszy wybór wśród moich klientów. Musicie być jednak gotowi na to że sesja plenerowa odbędzie się w dniu ślubu i potrwa około 30 minut. Miejsce jakie wykorzystamy do fotografii ślubnej w plenerze to najczęściej tereny wokół sali weselnej. 

  3. Pakiet trzy zakłada to co powyżej ale też wliczony jest plener ślubny innego dnia. Będziemy mieli możliwość doboru miejsca sesji plenerowej do Waszych upodobań. Skupimy się na tym co lubicie. Mogą być to krajobrazy naturalne lub też sesja ślubna w klimacie miejskim. Pomysłów jest mnóstwo wystarczy porozmawiać i ustalić scenariusz najbardziej odpowiedni dla Waszych osobowości.


fotograf ślubny Mikołów

Fotografia Ślubna Mikołów – rezerwacja terminu

Jeśli po przejrzeniu moich social mediów takich jak Facebook czy Instagram oraz galerii ślubów stwierdziliście że percepcja kadru, styl oraz charakter moich fotografii ślubnych Mikołów jest bliska Waszej wizji to zapraszam do kontaktu. Jestem pewien że znajdziemy wspólny język. Preferuję formę kontaktu mailowego jednak śmiało możecie także do mnie dzwonić. Numer podany jest na social mediach. Będzie mi niezmiernie miło towarzyszyć Wam w ten cudowny dzień a fotografie ślubne Mikołów jakie dla Was wykonam pozostaną pamiątką na długie lata.


Fotografia Ślubna Mikołów


POROZMAWIAJMY


fotograf ślubny Mikołów

ZAMKNIJ