fbpx
MENU

Fotograf ślubny Świętochłowice – jak to ogarnąć?


Szukając fotografa po pierwsze zapoznaj się z jego dorobkiem fotograficznym. To pierwszy i najważniejszy punkt – prace wykonane przez niego świadczą same o sobie. Gust jest rzeczą subiektywną. Przejrzyj prace wraz z partnerem i wspólnie odpowiedzcie sobie na pytanie czy właśnie takiego klimatu fotografii ślubnej oczekujecie. W tym miejscu zapraszam Was do zapoznania się z moimi reportażami ślubnymi klikając w przycisk poniżej.


Sprawdź poziom moich zdjęćKolejnym punktem przy wyborze fotografa ślubnego Świętochłowice jest oferta. Nie ukrywajmy, że każda para młoda ma określony budżet weselny, w którym musi się zmieścić. Ceny rynkowe oscylują w granicach od 2 500 do nawet 8 000 zł. Jeśli jesteście ciekawi jakie są moje stawki wyślijcie prośbę o ofertę a ja niezwłocznie prześlę Wam pełen wykaz pakietów oraz cen. Pamiętajcie jednak, że cena fotografa ślubnego Świętochłowice uzależniona jest od jego doświadczenia, sprzętu fotograficznego, obłożenia kalendarza oraz od wielu innych czynników. Zapewniam Was że pomimo bardzo wysokiego poziomu moich prac cena jest przystępna. fotograf ślubny Świętochłowice

Fotografia Ślubna Świętochłowice


Zaletą moich usług jest bardzo szybkie oddanie gotowego materiału fotograficznego. Materiał ten oddaję już 30 dni po Waszym weselu. Świetnie prawda? Z doświadczenia wiem jak bardzo wyczekiwane są efekty mojej pracy. Wielu z Was zaufało mi w fotografii ślubnej Świętochłowice a efekty tej współpracy dostępne są na moich profilach społecznościowych takich jak Facebook i Instagram. Zapraszam Was do zapoznania się z fotografią ślubną, którą tam zamieszczam. Pamiętajcie również że kontakt ze mną możecie uzyskać poprzez social media lub klikając w przycisk poniżej.


fotograf ślubny Świętochłowice

Fotograf ślubny Świętochłowice – co otrzymamy?

Standardowym pakietem fotografii ślubnej Świętochłowice jest pakiet zawierający

  • Przygotowania Panny i Pana Młodego
  • Błogosławieństwo
  • Ceremonia ślubu
  • Zdjęcie grupowe
  • Zdjęcia z rodziną (parami)
  • Zdjęcia zabawy weselnej

Reportaż ślubny kończy się tuż po oczepinach. Jest to kulminacyjny moment, po którym kończę pracę w dniu ślubu. Pamiętajcie jednak, że praca w dzień ślubu to nie wszystko. Czeka mnie długa praca nad selekcją i obróbką Waszych fotografii ślubnych.Sesja plenerowa oraz foto-album.

Istnieje możliwość rozszerzenia pakietu ślubnego o sesję plenerową w inny dzień. W tym przypadku wybierzemy miejsce na sesję idealnie pasujące do Waszych upodobań. Osobiście uwielbiam fotografować w klimacie miejskim czy też na łonie natury. Wybór należy do Was. Foto-album, który oferuję jest zazwyczaj w rozmiarze 20×20 i posiada 20 twardych rozkładówek (40 stron). Jeśli ciekawi jesteście jak wygląda kliknijcie w ten LINK Projekt foto-albumu przygotowuję osobiście a każda z kart opowiada historię zaślubin oczami fotografa ślubnego Świętochłowice.


fotograf ślubny Świętochłowice


Fotograf Ślubny Świętochłowice – jak zarezerwować termin?

Mocno wierzę, że jeśli wytrwaliście czytając ten wpis do tego momentu oraz przejrzeliście moje fotografie ślubne to jesteście zainteresowani moją ofertą. Jak możecie zarezerwować termin? Otóż sprawa jest prosta – wypełnijcie poniższy formularz a ja odpowiem Wam maksymalnie w ciągu 24 godzin czy termin jest wolny oraz prześlę dokładną ofertę wraz z cenami. Podpisując umowę macie do wyboru dwie opcje – poznać mnie i podpisać umowę na spotkaniu lub też załatwić formalności on-line. W obydwu przypadkach do rezerwacji terminu wymagany jest zadatek. Jeśli macie jakiekolwiek pytania nie krępujcie się – z chęcią na nie odpowiem.


POROZMAWIAJMY


fotograf ślubny Świętochłowice

ZAMKNIJ